Hakkımda

Merhaba Beni Tanımak İster Misin?

Hakkımda

Merhaba Beni Tanımak İster Misin?

1993 Kasımında Soma/Manisa’da dünyaya geldim.  Benim için mükemmel olan ve her zaman mükemmel kalacak olan ailemle büyümeye başladım. Günlerim geçerken müzik ile beslenip sanatta boğuldum. Yıllar yılları beraberinde getirirken her gün hayal kurdum ve yepyeni güne hayallerle uyandım. Ve kendime bir söz verdim ” Hayallerine Koşma! , Hayallerinle Koş Bu Hayatta” …

İşte her şey ayaklarımın üzerine basmamla başlamıştı. Annem sayesinde dansla tanıştım. Dans ederken kendimi gerçekleştirdiğimi ve var olduğumu hissettim. Henüz 11 Yaşındayken “K.K.T.C Dünya Halk Dansları Festivali” ‘ne katılarak sanat basamaklarına ilk adımımı attım. Sonrasında Halk Dansları dışında da kendimi geliştirmeyi ihmal etmedim. Klasik Bale,Jazz,Street Jazz,Funk,Hip Hop, Commercial,Latin Dansları türlerinde de  eğitim alarak dans portfolyomu genişletmeye çalıştım. Ardından 15 Yaşımda “Anadolu Ateşi” dans grubunun bir üyesi oldum. Ve Antalya’ya taşındım. Yenilik ve yenilenmeyi her zaman olmazsa olmazlarım arasına koydum, ve hiçbir zaman öğrendiğimle yetinmedim ve hep çok daha fazlası için çabaladım. Bu yüzden Anadolu Ateşi’nde dans ederken aynı zamanda pop,jazz,Commercial Hip Hop türlerinde eğitimlerimi hızlandırdım ve bir çok okulda dans eğitmenliğine başladım. 18 Yaşımda Ege Üniversitesi Tarih Bölümü ’nü Kazanarak İzmir’e yerleştim.  Ege Üniversitesi’nde dans çalışmalarımı sürdürdüm, ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde dans eğitmenliğine başladım, Bu geçen süre içerisinde oluşturduğum Showların dizayn ve dans kostümlerini tasarlayıp yapmaya başladım.

Benim için hayatımın her döneminde var olan ve bir tutkunun ötesinde yaşayan “Moda” ile bütünleştim. Style çalışmalarıma yön verip hızlandırmaya çalıştım. Moda Hakkındaki düşüncelerimi yazıp, ve Life Style olarak paylaşımlarda bulundum. Hızla büyüyen destekçilerim sayesinde Üniversitelerde Dans Eğitmenliğine ve stil çalışmalarına başladım, ardından Akdeniz Üniversitesi’nde Dans Eğitmenliğine başlayıp,  Aynı zamanda 17. Kral Müzik Ödülleri açılış sahnesi, Beyaz Show gibi sahnelerde yer alarak sanat hayatımda ilerlemeye çalıştım. Birçok ünlü sanatçı ile Style ve Dans alanında özel eğitmenliğe başlayarak konser sahnelerini düzenledim. 2012 Yılında Ege Üniversitesi’ndeki eğitimimde Tarih Bölümünün yanında Psikoloji Bölümü öğrencisi olup eğitimime yön verdim.  Her zaman damarlarımda dolaşan şeyin ritim olduğuna inanarak duyduğum ve hissettiğim ritmi Fashion tasarımlarıma yansıtmaya çalıştım. İzmir ve Antalya’da “Style Of The Ladies İzmir” ve “Style Of The Ladies Antalya” Dans ekiplerimi kurdum. Ve birbirinden değerli öğrencilerim , dansçı arkadaşlarımla birlikte Show dünyasında çalışmalarıma devam ettim. Halen daha ekiplerim ile her an her yerde karşınıza çıkabiliriz. Yaptığım çalışmalar doğrultusunda aldığım teklifler ile Ege Üniversitesi’nde ses çalışmalarına başlayıp, albüm hazırlığına giriştik. Yaptığım tüm çalışmalarda Xhosa Afrika Ubuntu felsefesindeki “Ben biz varsak varım” düşüncesiyle kendime yol çizmeye çalıştım.

Her zaman çalıştım , çok daha fazlasını başarmak için çalıştım. Ve belki başarılı oldum belki başarısız odum, lakin hiçbir zaman çalışmaktan ve öğrenmekten yılmadım. Şimdi ise üretmeye çalıştıklarımı sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Umarım hayat yolumda desteklerinizden bir gün bile mahrum kalmam.

Her şey için Çok Teşekkür Ederim.

Lütfen Takip Etmeye Devam edin…