-GRİ HAVALARDA NASIL GİYİNMELİ?-

900 0

-GRİ HAVALARDA NASIL GİYİNMELİ?-

Fotoğrafı büyütmek için lütfen üzerine tıklayın.

Kısa bir aranın ardından geri dönmemin şerefine, herkese kocaman bir MERHABA

Umarım her şey yolundadır, bir süredir stil postlarımı yazı olarak sizlerle paylaşamadım. Sizlerle birlikte olmayı gerçekten çok özledim ve hemen bu postu kaleme aldım.

Beni soracak olursanız Artık İzmir’de yaşamıma devam ediyorum. Malum her hafta Antalya’da olup, hafta sonu İstanbul’a gitmekten oldukça yorulmuştum. Bu koşturma düzene bir son vermek için yepyeni ofisimle artık İzmir/Karşıyaka’dayım. Artık planlı bir şekilde stil postlarımı kaleme alma kanaatindeyim.

O zaman sözü daha fazla uzatmadan hemen değişken hava şartlarına son derece uyumlu stil postumu sizinle paylaşmak istiyorum.

Bahara Son!

Fotoğrafı büyütmek için lütfen üzerine tıklayın.

Mayıs, ilkbaharın son ayı olmasına rağmen hala birçok şehirde hava serinliğiyle kendini unutturmadı, bu gibi durumları siz de benim gibi çok yaşıyorsanız gelin birlikte küçük önlemler alalım.

Hepimizin en önemli kurtarıcısı siyah pantolon benim bu ay son tercihim oluyor, tabi ki mayısın ortası itibari ile siyah pantolonlarımızı artık dolabımızdan kaldırıyoruz. Sizlere siyah klasik kesim pantolonlar için bir önerim var bacak boyunuzu uzun göstermek için paça kısmını bacak bölümünden biraz daha dar pantolonlar tercih edin. O zaman bir nebze de olsa boy probleminin kurtarıcısı olacaktır.

Fotoğrafı büyütmek için lütfen üzerine tıklayın.

Mayıs ayı beyaza geçiş için en ideal ay bence, bu yüzden beyaz basic bir gömlek ile kombinimizi tamamlayabiliriz. Tabi ki havaların birden sıcak olması durumundan dolayı mutlaka kollarımızı dirseğe kadar kıvırıyoruz. Hem klasik duruşu biraz da olsa spor görünüme kaydırmış olacağız.

Biz erkeklerin olmazsa olmazı ceketlerimizdir. Mayıs ayı için o çok sevdiğimiz blacier ceketlerimizi malesef kullanamıyoruz. Bunun için iyi bir alternatif olan kot ceketlerimiz her zaman bizi girdiğimiz her ortamda daha fark edilir kılacaktır.

Not: Ceketleri giymek veya omuza atmak sizin tercihinize kalacaktır. Ben bu aylarda ceketi giymek yerine omzuma atmayı daha çok seviyorum.

Fotoğrafı büyütmek için lütfen üzerine tıklayın.

Gelelim bir erkeği erkek yapan en önemli detaya tabi ki ayakkabı!

Kombinimdeki klasik duruşu kot ceketimle sporlaştırırken buradaki uyuma devam etmek için tabi ki ayakkabımı casuel bir tercihten yana kullandım. Hem klasik kombinasyona uyum sağlayan aynı zamanda rahatlığıyla tüm günün nabzını tutabilmemiz için gerçekten büyük kolaylık.

Fotoğrafı büyütmek için lütfen üzerine tıklayın.

Bir kombinasyonu tamamlayan en önemli detaylar aksesuarlar.

Aksesuarlarda akşam saatleri için ince bir şal ve bu salaşlığı bütünleyen fötr şapka. Biraz İtalyan biraz Türk stili.

Kombinasyonumda dikkat ettiğim noktalar renk geçişleri oldu. Normalde siyah ve lacivert aynı kombinde çok nadir kullanılır ama bu kuralı yıkmak için beyaz ve açık mavi tonlarını da kombinasyona ekleyerek stili günlük kullanıma uygun olarak hazırladım.

Fotoğrafı büyütmek için lütfen üzerine tıklayın.

Hadi, Marka Detaylarını Görelim!

-MARKALAR-

Pantolon/ H&M

Gömlek/ ZARA

Ceket/ PULL&BEAR

Ayakkabı/ ZUMA

Şal/ H&M

Şapka/ H&M

Bir sonraki stil postumda görüşmek üzere…

Kötü havaların kurbanı olamayın, havalar kötü olmaz bile stilimiz her zaman iyi olsun:)

Photographer/ İbrahim BARUN

TEŞEKKÜRLERİMLE…

Bir cevap yazın